Mizuno 2016HandbalshopBENE-League FINAL4 25-26 februari
Trainerscarrousel 2016-2017

Trainerscarrousel 2016-2017

Trainerscarrousel 2016-2017

 BENE-League

2015-2016

2016-2017

 OCI-LIONS

Monique Tijsterman

Mark Schmetz  (nieuw)

 Targos Bevo Hc

Martin Vlijm

Harold Nusser  (nieuw)

 Kras Volendam

Mark Schmetz

Piotr Konitz  (nieuw)

 FIQAS Aalsmeer

René Romijn

René Romijn

 JMS Hurry Up

Joop Fiege

Martin Vlijm  (nieuw)

 Koornneef Quintus

René Zwinkels

René Zwinkels

 Hubo Initia Hasselt

Vladimir Tomanovic

Vladimir Tomanovic

 QubiQAchilles Bocholt

Bart Lenders

Bart Lenders

 Callant Tongeren

Jos Schouterden

Maurice Canton   (nieuw)

 KV Sasja

Alex Jacobs

Alex Jacobs

 HCVisé HB

Predag Dosen

Predag Dosen

 Olse Merksem

Lars Bertels

Lars Bertels

 

 

 

 Eredivisie Heren

 

 

 Oosting E&O

Edwin Kippers

Edwin Kippers

 Red Rag Tachos

Martijn Verhagen / Frank van Ommen

Frank v. Ommen

 Alphadeuren Houten

Hans van Dijk

Hans van Dijk

 OCI-LIONS 2

Harold Nusser

Bart Hofmeyer  (nieuw)

 Swift Arnhem

Arthur Langedijk

Arthur Langedijk

 Hercules

Maarten Roestenburg

Maarten Roestenburg

 HandbaL Venlo

Robin Gielen

Robin Gielen

 Hellas

Neso Saponjic en Björn Budding

Giovanni Voskuil  (nieuw)

 FIQAS Aalsmeer 2

Wil Plugge

Wil Plugge

 Handbal Rotterdam

Piotr Konitz

Baijens / Zornic  (nieuw)

 Targos Bevo Hc 2

Jeroen Baats

vacature

 Aristos

Serge Ter Horst

Ken van Hasselt  (nieuw)

 

 

 

 Eredivisie Dames

 

 

 Succes Schoonm. VOC

Alex Curescu  /  Bert Bouwer

Bert Bouwer

 Sercodak Dalfsen

Peter Portegen

Peter Portegen

 Vitro Quintus

Peter Lauwen  / Alex Curescu

Alex Curescu

 Vlug en Lening

Geert Brinkman  / Maurice Janssen

Maurice Janssen

 HandbaL Venlo

Richard Curfs

Richard Curf

 Westfriesland SEW

Saskia v/d Brink  / Rik Boonkamp

Ronald v/d Kamp  (nieuw)

 Misker E&O

Mike van Rooden

Mike van Rooden

 Klink Nijland Kwiek

Henk Woustra en Monique Swartjes

Henk Woustra en Monique Swartjes

 VZV

Betty Plasmeyer

Betty Plasmeyer

 Borhave

Miro Starre

Rik Philips  (nieuw)

 DOS

Rob Fiege

Teruggetrokken uit eredivisie

 

 

 

 Eerste divisie Heren

 

 

 WHC

Bart de Koning

Zigmond Makay  (nieuw)

 DIOS

Arjan Koster

Arjan Koster

 Koornneef Quintus 2

Rob Vis

Carl van Esch  (nieuw)

 Kras Volendam 2

Anel Mahmutefendic  / Ron Tol

Ron Tol /Nico Admiraal

 AHV Achilles

Sander Barents

Sander Barents

 Havas

Marcel Post

Marcel Post/ Theo v/d Berg

 Sittardia

Maurice Janssen / Gerrit Stavast

Eric Eussen

 Swift 2002

Eric Eussen

Teruggetrokken uit eerste divisie

 Habo 95

Damir Josipovic

Damir Josipovic

 JMS Hurry Up 2

Martin de Hoop

Teruggetrokken uit eerste divisie

 FIQAS Aalsmeer 3

Jeffrey Groeneveld

 

 Olympia ‘89

Paul Coenders

Paul Coenders

 BFC

Guido Janssen

Niek Onink  (nieuw)

 Nieuwegein

Rik Louw

Rik Louw

 EHC

Giovanni Voskuil

Lyacine Kaci  (nieuw)

 Snelwiek 

Remco Peters Remco Peters

 

 

 

Eerste divisie Dames

 

 

 DSS

Johan van Huisstede

Johan van Huisstede

 FIQAS Aalsmeer

Herman Schaap

Thomas Obbens  (nieuw)

 Vitro Quintus  2

Nicole Grandazzi

Nicole Grandazzi

 Bentelo

Arjan Avrink

Miro Starre  (nieuw)

 United Breda

Mohsen Daghrir

Mohsen Daghir

 PSV

Marc van de Walle

Fred Michielsen  (nieuw)

 Targos Bevo Hc

Osvaldo  Gommes

Osvaldo  Gommes

 Fortissimo

Kees Boomhouwer

Willem-Jan Ruder  (nieuw)

 DSVD

Herman Keppels

Herman Keppels

 Foreholte

Ricardo Clarijs

Ricardo Clarijs

 Gemini

Nannie Krullaars

Nannie Krullaars

 Hellas

Joris Witjens

Nico Stet  (nieuw)

 ZAP

Ronald v/d Kamp

George Dekeling  (nieuw)

 

 

 

 

 

 

 2e divisie A Heren

 

 

 Hellas 2

Justin Pronk

Mark Barendse

 Cometas

Marcel de Vries

Marcel de Vries

 US Amsterdam

Sicco Timmerman

Sicco Timmerman

 Houten 2

Dave Sterk

Dave Sterk

 PK Unitas

Henk Smeegen

Henk Smeegen

 CSV Meervogels

Jacco Kerssens

Kees Boomhouwer (nieuw)

 Auto Smeeing BDC

Michel van der Horts

 

 Artemis ‘15

Jeffrey Go

 

 Hercules 2

Stefan Verlaan

Vacature

 Oosting E&O 2

Freek Gielen

Freek Gielen

 HHV Donar

Giaccomo Sciortino

Samir Saba

 Apai Aristos

Kevin Vermeulen

Marcel Essing

 

 

 

2e divisie B Heren

 

 

 HVV’70

Dick Gijsman

Dick Gijsman

 GHV

Rembrandt Lautenslager

Rembrandt Lautenslager

 Gemini 2

Peter de Koster

Peter de KOster

 WPK Westlandia

Carl van Esch

Jules van der Donk

 Ha-stu

Alex Plum

Alex Plum

 Atomium ‘61

Rachid Abdellaoui

Leopold Foussom  (nieuw)

 Swift H

Kees van Hoof

Kees van Hoof

 White Demons

Geert van Meersbergen

 

 Oliveo

Edwin Hofland

Edwin Hof land.

 Heerle

Jan Weerden

Jan Weerden

 Rapidias

Karin van Erp

Saji Mohammed

 

 

 

 

 

 

 2e divisie A Dames

 

 

 Olympia Hengelo

Laurens Beld

Esther Poort  

 BWO

Daan Jolink

Giaccomo Sciortino  (nieuw)

 Gastvrij Wijhe

Erik Rijers

Egon Floors  (nieuw)

 Nieuw Heeten

Egon Floors

Daan Jolink  (nieuw)

 V en S

Sandra van Bergen

Meno Bentum  (nieuw)

 DSO

Mathieu Swikkers

Božidar Zorko  (nieuw)

 De Tukkers

Daniel oude Geerdink/Olga Assink

Arjan Averink /Olga Assink (nieuw)

 Westfriesland SEW 2

Henk Plettenburg

Johan van der Zwaan  (nieuw)

 Eurobottle Voorwaarts

Helma Meijerman

Helma Meijerman

 Vido

Rolf Schulte

Rolf Schulte

 Commandeur/VVW

Dragan Petrov

Dragan Petrov

 

 

 

 2edivisie B Dames

 

 

 MHV’81

Marcel Idink

Rob van den Akker  (nieuw)

 KVIK / E&A

Bjorn Willunat

Bjorn Willunat

 Dongen

Jean Troquet

 

 Benefit BFC

Anita Ruigrok

Anita Ruigrok

 Verburch

Thomas Obbens

Xaveer Obbens  (nieuw)

 WPK Westlandia

Marc Klein

Marc Klein

 Succes Schoonm. VOC 2

Jeroen de Groot

Jeroen de Groot

 Oliveo

André de Waal

André de Waal

 Veneco Velo

Ferry Bakker

Bart de Koning  (nieuw)

 Westsite

Edwin Ammerlaan

Edwin Ammerlaan

 Nieuwegein

Kees Toonen

Alex de Korte  (nieuw)

 VHC

André de Brouwer

André de Brouwer