Uitslagen oefenwedstrijden BENE-league en eredivisie ploegen
13 augustus Internationale "Hotel Grüters Cup" Mülheim (D)
Halve finale 1: TV 05 Mülheim (D) -Knatsspynufelagio Prottur (ISL) 19-22
Halve finale 2: SASJA Antwerpen - TV Jahn Köln-Wahn (D) 19-16
Wedstrijd plaats 3-4: TV 05 Mülheim - TV Jahn Köln-Wahn 20-22
Finale: Knatsspynufelagio Prottur - SASJA Antwerpen 16-13
17 augustus Borussia Dortmund (D) – Succes Schoonmaak VOC Amsterdam 31-32
17 augustus TuSEM Essen (D) - Callant Tongeren 34-24
18 augustus Sporting Nelo – Targos Bevo Hc 19-25 (12-14) gespeeld in Reuver
LIONS wint "Potaissa Cup" in Roemenië
18 augustus
OCI-LIONS Limburg - Balmazújváros KK (HUN) 29-29 (14-18)
AHC Potaissa Turda (ROU) - HC Vaslui (ROU) (30-31 (15-13)
19 augustus
OCI-LIONS – HC Vaslui 31-30
AHC Potaissa Turda – Balmazujvaros KK 36-29
20 augustus
10:30 HC Vaslui – Balmazujvaros KK
12:30 Potaissa Turda – OCI-LIONS 16-17 (31-31)
Haagse Handbal Dagen
19-20 en 21 Augustus werden de Haagse Handbal Dagen gespeeld. In zet was het winnen van de Ooievaars cup bij zowel de mannen als de vrouwen.
Bij de dames bestond het deelnemersveld uit: Virto Quintus, Maedilon VZV, Lille Lomme (F), Westfriesland SEW, Hellas, DSVD, DHW Antwerpen (B) en Foreholte
Bij de heren bestond het deelnemersveld uit: 1. Don Bosco Gent (B), Swift Arnhem, Apai Aristos, FIQAS AAlsmeer 2, Olse Merksem (B), Hellas, Sporting Nelo (B) HARO Rotterdam en Hercules.
Voor alle uitslagen van de Haagse Handbal Dagen: Kijkt u hier verder
19 augustus JMS Hurry Up – OHV Aurich (D) 27-28 (13-13)
Na 10 minuten stond Hurry Up met 1-7 achter, de ploeg van Martin Vlijm was nog niet bij de les. Daarna is men betere gaan spelen hetgeen leidde naar een gelijk opgaande wedstrijd.
19 augustus in Bocholt Achilles Bocholt - TV „Jahn“ Köln-Wahn 34-22
20 augustus in Eynatten TV „Jahn“ Köln-Wahn - Achilles Bocholt 20-30
20 augustus Targos Bevo Hc - SG Ratingen (D) 25-24
20 augustus TV Korschenbroich (D) – Callant Tongeren 32-22 (17-13).
20 augustus Handbal Venlo – Vlug en Lenig 20-21 gespeeld in Reuver
20 augustus Koornneef Quintus - OLse Merksem 29-20
21 Augustus Sint Truiden – Vlug en Lenig 17-24
Zaterdag 20 augustus Toernooi SFN Vechta Handball (D)
Halve finale: SFN Vechta Handball – Misker E&O 35-16
Halve finale: Weder Bremen – Minden 29-20
Plaats 3-4: Misker E&O – Minden 19-12
Finale: Weder Bremen - SFN Vechta Handball 29-20
Zondag 21 augustus triotoernooi bij TV Oylen (D)
Misker E&O – TV Oylen (D) 25-32
HSG Blomberg Lippe II (D) – Misker E&O 26-22
Tweedaags oefentoernooi KV Sasja in Antwerpen / Hoboken
zaterdag 20 en zondag 21 augustus
Red Boys Differdanche (L) - Doornik 29-18
KV Sasja - Differdanche Red Boys 31-30
FIQAS Aalsmeer - Doornik 25-20
KV Sasja – FIQAS Aalsmeer 32-23
FIQAS Aalsmeer - Red Boys Differdanche 26-26
KV Sasja - Doornik 27-29
Op basis van het aantal gewonnen wedstrijden / punten werd Sasja de eindwinnaar van het toernooi
21 augustus Waalwijk Triotoernooi bij Tachos in Waalwijk
Kras Volendam – Krease Houthalen 27-27
Red-Rag Tachos – Krease Houthalen 26-25
Red-Rag Tachos - Kras Volendam 18-35
Voor het organiserende Tachos waren het nuttige oefenwedstrijden waarbij met een compleet nieuwe opbouwrij gespeeld werd. De technische leiding van de Waalwijkse ploeg heeft een duidelijk beeld gekregen waar aan gewerkt moet worden.