Uitslagen en statistieken BENE-League Final4
Final4 BENE-League 6 en 7 januari 2016
Zaterdag 6 januari
17:00 Halve finale
Hubo Initia Hasselt vs Targos Bevo Hc 24-24 (12-11) 30-28 na verlenging
Scheidsrechters Steenwinckels/Steenwinckels
Secretariaat/tijdwaarnemer: Van Laarhoven/Thijssen
Waarnemers V.d. Helm/Mulleners
Spelers: Hubo Initia Hasselt: Brecht Vanbrabant, Jelle Vonckx, Joris Gille, Simon Ooms, Xander Jackers, Kai Verhoeven, Ruben Roelands, Tom Robyns, Bram van der Goten, Bart Kohler, Eligio Pepels, Mattias van Criekinge, Andrei Buciuman, Jente Haesevoets
Spelers: Targos Bevo Hc: Bart Raavensbergen, Bram van Grunsven, Mark van den Beucken, Merijn Haenen, Bram Knippenbergh, Rik Elissen, Toon Leenders, Pim Augustinus, Nick van den Beucken, Robin Jansen, Sonni de Jonge, Jeroen van den Beucken, Niek Jordens, Dennis Vlijm, Dario Polman
19:30 halve finale
OCI-LIONS vs QubiQ Achilles Bocholt 26-25 (18-10)
Scheidsrechters: Geraets/Geraets
Secretariaat/tijdwaarnemer: Van Laarhoven/Thijssen
Waarnemers: V.d. Helm /Mulleners
Spelers: OCI-LIONS: Thijs van Leeuwen, Luuk Hoiting, Tim Mullens, Mrco Vernooy, Kay Smits, Evert Kooijman , Serge Heijen, Lino Janssen, Ivo Steins, Joris Baart, Roel Adams, Luc Steins, Dylan Vossen, Rob Schmeits, Joao Ramos
Spelers: QubiQ Achilles Bocholt: Bjorn Alberts, Sref Gijbels, Bartoz Kedziora,Brecht Wertelaers, Jordi Creemers, Vladimir Tasevski, Leon Van Schie, Andreas Kittel, Roel Valkenborgh, Joren Lamers, Marek Mrowiec, David Denert, Damian Kedziora, Miha Pucnik, Brecht Lamers, Jelle Creemers
Zondag 7 januari
17:00 Wedstrijd om plaats 3-4
Targos Bevo Hc - Qubiq Achilles Bocholt 32-22 (18-11)
Scheidsrechters: V.d. Beek/Egberts
Secretariaat/tijdwaarnemer: Van Laarhoven/Thijssen
Waarnemers: V.d. Helm /Mulleners
Spelers:Targos Bevo Hc: Bart Raavensbergen, Bram van Grunsven, Mark van den Beucken, Merijn Haenen, Bram Knippenbergh, Rik Elissen, Toon Leenders, Pim Augustinus, Nick van den Beucken, Robin Jansen, Sonni de Jonge, Jeroen van den Beucken, Niek Jordens, Dennis Vlijm, Dario Polman
Spelers: QubiQ Achilles Bocholt: Bjorn Alberts, Sref Gijbels, Bartoz Kedziora,Brecht Wertelaers, Jordi Creemers, Vladimir Tasevski, Andreas Kittel, Roel Valkenborgh, Joren Lamers, Marek Mrowiec, David Denert, Damian Kedziora, Miha Pucnik, Brecht Lamers, Jelle Creemers
19:30 Finale
OCI-LIONS - Hubo Initia Hasselt 34-35 Na verlenging. (15-12 | 30-30)
Scheidsrechters: Schmack/Thomassen
Secretariaat/tijdwaarnemer: Van Laarhoven/Thijssen
Waarnemers: V.d. Helm /Mulleners
Spelers: OCI-LIONS: Thijs van Leeuwen, Luuk Hoiting, Tim Mullens, Mrco Vernooy, Kay Smits, Evert Kooijman , Serge Heijen, Lino Janssen, Ivo Steins, Joris Baart, Roel Adams, Luc Steins, Dylan Vossen, Rob Schmeits, Joao Ramos
Spelers: Hubo Initia Hasselt: Brecht Vanbrabant, Jelle Vonckx, Joris Gille, Simon Ooms, Xander Jackers, Kai Verhoeven, Ruben Roelands, Tom Robyns, Bram van der Goten, Bart Kohler, Eligio Pepels, Mattias van Criekinge, Andrei Buciuman, Jente Haesevoets