Oranje heren selecties U17 en U19 voor NVB Cup in Nordhorn
Komend weekend va 4 t/m 6 april zullen de Nederlandse heren teams U17 en U19 onder leiding van de bondscoaches Edwin Kippers en Gino Smits deelnemen aan de aan het toernooi om de NVB-cup in Nordhorn
Daarnaast is zal er ook een U15 team aan het toernooi deelnemen maar dat zal bestaan uit spelers van de handbalschool Rijnmond en de handbalschool Gelre.
Oranje U19 soeelt tegen
|
Oranje U 17 speelt tegen
|
Oranje U 15 speelt tegen
|
zaterdag en zondag staan groepswedstrijden op het programma en zondagdagavond staan de halve finales op het programma alsmede ook de wedstijden om plaats 9/10. Maaandag worden alle plaatsingswedstrijden om de plaatsen 7/8, 5/6 en 3/4 gespeeld en de finales
Onderstaand de selecties van Oranje U19 en U17 zoals die samengesteld zijn door de bondscoaches als mede ook een lijst met tien reservespelers.
Selectie Oranje U19
- Mike Kusters --- Sittardia
- Mark Kooij --- FIQAS/Aalsmeer
- Niels Poot --- HARO
- Joost Rombouts --- Targos/BEVO
- Rick Wielage --- Oosting E&O
- Erik Blaauw --- FIQAS/Aalsmeer
- Ephrahim Jerry --- Targos/Bevo
- David Petit --- AHV Swift
- Raf Vervoort --- V&L
- Niels de Jong --- FIQAS/Aalsmeer
- Alec Smit --- Sittardia
- Sven van Vuren --- FIQAS/Aalsmeer
- Jeroen Roefs --- Olympia '89
- Bram Versteegden --- Sittardia
- Jordy Baijens --- HARO
- Dani Baijens --- HARO
Selectie Oranje U17
- Bart Engels --- Oosting E&O
- Peter Kwant --- Sittardia
- Jim Zengerink --- Oosting E&O
- Stefan van Gils --- Internos
- Tim Posthuma --- Sittardia
- Luca van Straten --- Cometas
- Thom Tingen --- Achilles/Apeldoorn
- Mike Peerdeman --- Kras/Volendam
- Sander Visser --- Alphadeur Houten/SDS
- Maarten Pronk --- Alphadeur Houten/SDS
- Tim Claessens --- Sittardia
- Cas Driessen --- V&L
- Stijn Voogt --- Koonneef Quintus
- Sander Broeders --- AHV Swift
- Koen Schoemaker --- AHV Swift
- Brandon van Londen --- AHV Swift
Reserves; voor beide teams waarbij in voorkomende gevallen geschoven kan worden binnen de selecties.
- Christjan Franken --- HARO/Snelwiek
- Wessel Groen --- Delta Sport
- Tim van Olst --- Witte Ster
- Max van Zuiderveld --- Quintus
- Dani van Crasbeek --- Delta Sport
- Lex Baas --- E&O
- Oscar Niessing --- Gemini
- Milo Bos --- Fortissimo
- Killian Tubben E&O
- Tim Zwart --- Alphadeur Houten / SDS
- Jordy Mertens --- Sittardia